Uncategorized

Suszarki hotelowe

Efektywne oraz tanie osuszanie dłoni w łazienkach użytku publicznego to wyzwanie, przed którym staje wiele osób zarządzających obsługą łazienki. Do wyboru mamy zarówno tradycyjne ręczniki bawełniane, ręczniki papierowe, jak i suszarki do rąk. O ile pierwsze z dwóch przedstawionych rozwiązań nie należą do najtańszych i przyjaznych dla środowiska naturalnego, o tyle z pełnym przekonaniem można to powiedzieć o dmuchawach. Jakie więc suszarki hotelowe sprawdzą się najlepiej? Podpowiadamy,

Suszarki hotelowe na przycisk

To jedno z najstarszych rozwiązań tego typu na rynku. Suszarki hotelowe na przycisk są łatwe w codziennym użytkowaniu, jednak ich dotykowa obsługa przez wszystkich gości łazienki wiąże się z ryzykiem powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych. To właśnie dlatego modele te są coraz częściej zastępowane modelami automatycznymi. Mimo wszystko warto pamiętać, że rozwiązanie to jest tańsze od ręczników papierowych, które wymagają regularnego uzupełniania, co generuje dodatkowe koszty.

Suszarki hotelowe automatyczne

Automatyczne suszarki hotelowe to higieniczne, a jednocześnie praktyczne i wygodne rozwiązanie. Ich bezdotykowa obsługa pozwala uniknąć zakażeń bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych, dzięki czemu są bezpieczne dla wszystkich gości hotelowych. Zaletą tych urządzeń jest również ich ekonomika, ponieważ wentylator załącza się jedynie na określony czas, potrzebny do jednorazowego osuszenia dłoni. Obecnie modele automatyczne możemy spotkać w większości łazienek użytku publicznego.

Suszarki hotelowe kieszeniowe

Jednym z najnowszych rozwiązań w dziedzinie osuszania dłoni są suszarki kieszeniowe, które dzięki zmianie dotychczasowej formuły tego typu urządzeń znacznie zyskały na swojej wydajności. Wsunięcie mokrych rąk w specjalną kieszeń umożliwia ich osuszenia w jedynie kilka sekund ze względu na szybki ruch powietrza. Model ten eliminuje również problem ewentualnego rozpylania bakterii po pomieszczeniu, o co były posądzane starsze suszarki hotelowe bez żadnej osłony.

Join The Discussion